فهرست

تازه‌ترين اخبار

از سوی گروه خبری البرز گلستان انجام شد:

اهدای بیش از ۲۰۰ جلد کتاب به کتابخانه عمومی شهرستان کردکوی

صالح افتخاری مدیر مسئول پایگاه خبری و تحلیلی البرز گلستان و نشریه صبح گلستان طی دیداری با سلیمی رئیس اداره کتابخانه عمومی شهرستان کردکوی با حضور در کتابخانه عمومی به اهدای بیش از ۲۰۰ جلد کتاب پرداخت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان، صالح افتخاری در دیدار باعلی سلیمی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کردکوی گفت: کتاب و کتابخوانی درجامعه موجب تحول بنیادی در بین نسل جوان می شود.وی در ادامه افزود :کتاب به عنوان تنها خوراک فکری که می تواند در مسیر زندگی به انسانها کمک خواهد کرد تا هم مسیر صحیح خودرا پیدا کند و هم در خدمت به جامعه خود مفید و مثمر ثمر باشد.
در ادامه سلیمی خورشیدی رییس اداره کتابخانه های شهرستان کردکوی ضمن تقدیر از گروه خبری البرز گلستان بواسطه انعکاس اخبار کتابخانه ها در استان و شهرستان حضور رسانه ها را بعنوان یک بازوی اجرایی برای انعکاس فرهنگ کتاب و کتابخوانی دانست و ابراز امیدواری کرد با حضور رسانه ها در این امر انشالله خیرین در امر اهدای کتاب پیش قدم شوند تا این گنجینه های ماندنی در جایگاه واقعی خود حفظ شود.
وی در ادامه گفت :کتابخانه عمومی کردکوی دارای ۴ کتابخانه فعال و یک پروژه در حال ساخت دارد.وی کتابخانه مرکزی شهرستان را  دارای ۱۷۰۰ عضو فعال خواند  که  بیش از ۳۵۰۰۰ نسخه کتاب دارد.
در ادامه  باهدف کمک به امر کتابخوانی بیش از ۲۰۰ جلد کتاب جهت استفاده عموم از سوی گروه خبری البرز گلستان به کتابخانه عمومی شهرستان اهدا گردید.