فهرست

تازه‌ترين اخبار

در راستای تجلیل از مقام شهدا وخانواده شهدا صورت گرفت

دیدار با خانواده شهید محمد حسن کریمی

معاون اداره کل کتابخانه های عمومی و رئیس اداری مالی اداره کل با خانواده شهید محمد حسن کریمی دیدار و از خانواده شهید تجلیل کردند

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گلستان، ایام ا...دهه فجر فرصتی است تا به تبیین انقلاب و ترویج ارزشهای آن پرداخت و تجلیل از شهدا و تکریم خانواده آنها نیز اقدامی است که بارها مورد تاکید مقام معظم رهبری قرار گرفته است. در همین راستا،دیداری توسط الهام متین معاون اداره کل ، نعمت دیلم رئیس اداری مالی اداره کل و مریم اسماعیلی کارشناس فرهنگی با خانواده شهید محمد حسن کریمی صورت گرفت. در این دیدار  خانواده شهید کریمی  مورد تکریم و تجلیل قرار گرفتند.
 گفتنی  است نهاد کتابخانه های عمومی کشور در راستای جهاد تبیین برنامه های متنوع فرهنگی با محور ایثار و شهادت در سراسر کشور داشته که می‌توان به :دیدار دبیر کل و مدیران کل استان‌ها با خانواده شهدا،برگزاری نشستهای تخصصی خاطره گویی وکتابخوان ویژه ایثار وشهادت، مراسم تقدیر از شهدای مدافع حرم، نشستهای ادبی و شعر با محوریت شهید و شهادت و دفاع مقدس،نمایشگاه های کتاب تخصصی ویژه شهدای انقلاب و مدافع حرم و دفاع مقدس،نامگذاری طرح های فرهنگی بنام شهدای شاخص،نامگذاری بخشهای مختلف کتابخانه ها بنام شهدا،خرید کتاب در حوزه شهدا و...داشته است. لازم به ذکر است  کتابخانه های عمومی در مسیر پیش رو باهدف ترویج گفتمان انقلاب طرح بازدید از مناطق محروم وتوزیع اقلام فرهنگی را بنام شهدا نامگذاری خواهد کرد.