بيشتر
صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اخبار روز
اخبار مهم
ارتباط مستقیم
امكانات صفحه
بازديدها
تصوير ها
تماس ها
خیرین کتابخانه ساز
رويدادها
زمان
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
متن عمومی
مسابقات
منو
وب سايت ها
وبلاگ ها
ورود
1399/2/30 سه‌شنبه با حضور اعضای حقیقی وحقوقی انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان مینودشت صورت گرفت برگزاری اولین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان مینودشت اولین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان مینودشت در محل فرمانداری شهرستان مینودشت با حضور فرماندار مینودشت برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گلستان، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مینودشت گفت: اولین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی با سه دستور جلسه شامل : گزارش عملکرد سال 1398، ارائه برنامه انجمن و تقویم جلسات سال 1399برگزار گردید. ساره فرامرزی درادامه افزود: برنامه ریزی جهت برگزاری هر چه بهتر دهمین دوره جشنواره رضوی سال 1399قبل از عید دراین شهرستان صورت گرفته بودکه دراین جلسه نیز عنوان گردید.

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مینودشت گفت: باتوجه به تعطیلی کتابخانه های عمومی وعدم حضور فیزیکی اعضا در کتابخانه ها فعالیت کتابخانه های عمومی در فضای مجازی بوده وعلاقه مندان به شرکت درمسابقات رضوی  می توانند نسخه الکترونیکی این آثار مذکور را در فضای مجازی  به دست بیاورند ودسترسی به تمامی کتابهای مذکور درفضای مجازی وجود دارد.


در این جلسه ابتدا فرماندار شهرستان مینودشت  سید رضا طباطبایی در خصوص رشد سال گذشته انجمن و اداره کتابخانه های شهرستان مینودشت صحبت کرد. سید رضا طباطبایی درباره نقش کتابخوانی عنوان کرد که این راه آغازی است برای تلاش بیشتر و توسعه هر چه بیشتر فرهنگ کتاب  و کتابخوانی چرا که روح جامعه از غنای فرهنگی آن جامعه نشان داده می شود و رشد فرهنگ مطالعه رابطه مستقیم با این موضوع دارد.

 وی با توجه به توضیحات و پیشنهادات رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ساره فرامرزی در خصوص شرکت و حضور حداکثری در جشنواره رضوی تاکید کرد شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی یک راه بسیار تاثیر گذار در راستای افزایش سرانه مطالعه کشور است و از تمامی دستگاه ها خواست تا طبق مصوبه انجمن شرکت فعالانه در این جشنواره داشته باشند.

فرماندار مینودشت همچنین افزود:   با ایجاد گروه های در این خصوص از طریق روابط عمومی هر اداره و تبلیغ و بارگزاری منابع جشنواره در پرتال زمینه حضور حداکثری را فراهم نمایند. فرماندار مینودشت در پایان شرکت در جشنواره رضوی را یک راه بسیار سهل و دلپذیر برای افزایش آگاهی و پر کردن اوقات فراغت در روزهای خانه نشینی ذکر کرد.
 
بيشتر
 [PageVisit]