بيشتر
صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اخبار روز
اخبار مهم
ارتباط مستقیم
امكانات صفحه
بازديدها
تصوير ها
تماس ها
خیرین کتابخانه ساز
زمان
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
متون عمومي
مسابقات
منو
وب سايت ها
وبلاگ ها
ورود
سخنرانی مدیرکل کتابخانه های عمومی گلستان
رضا قوانلو

نماز جمعه گرگان

نماز جمعه گرگان
1397/8/28 دوشنبه به مناسبت هفته کتاب صورت گرفت؛ سخنرانی مدیرکل کتابخانه های عمومی استان گلستان در خطبه های پیش از نماز جمعه گرگان رضا قوانلو با حضور در خطبه های نماز جمعه گرگان با ارایه گزارشی از عملکرد کتابخانه های عمومی از خیرین جهت ورود به حوزه کتاب دعوت کرد

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی گلستان، بیست وششمین گرامیداشت هفته کتاب،کتابخوانی و کتابدار از تاریخ 24آبان لغایت یک آذر در سراسر کشور برگزار می شود.

به همین مناسبت با توجه به اهمیت هفته کتاب ونقش خطبه های نماز جمعه به عنوان یک تریبون موثر ، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان گلستان باحضور در خطبه های نماز جمعه مرکز استان به ارایه گزارشی از فعالیت های کتابخانه های عمومی درسطح کشور واستان پرداخت.

رضا قوانلو با اشاره به اهمیت کتاب و کتابخوانی در توسعه کشورها گفت: کتاب یکی از ارکان توسعه است و درکشورهای توسعه یافته برای دانایی،علم وحوزه کتاب برنامه ریزی وسرمایه گذاری زیادی صورت می گیرد.

قوانلو درادامه افزود: نهاد کتابخانه های عمومی کشور دراین سالها تلاش کرده تا به خدمات فرهنگی با محوریت کتاب به هموطنانمان بپردازد ودراین حوزه اقدامات بسیاری چه درسطح نرم افزاری وچه درسطح سخت افزاری انجام داده است.

مدیرکل کتابخانه های عمومی درادامه افزود: برگزاری مسابقات کتابخوانی واهدای جوایز به برندگان ازجمله فعالیت هایی است که درسطح کشور ودراستان ما انجام گرفته و ما درچند سال اخیر رشد 70درصدی را شاهد بودیم.

رضا قوانلو همچنین از برگزاری بیست وششمین دوره گرامیداشت هفته کتاب، کتابخوان وکتابدار  با حضور استاندارگلستان  خبرداد که به تقدیر از خادمان عرصه کتاب اختصاص یافت.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با اشاره به اینکه یک از دغدغه های مقام معظم رهبری حوزه کتاب است افزود: در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری همه باید حرکت کنند واین حرکت نباید تنها به کتابخانه ها محدود شود.

قوانلو درپایان از خیرین جهت ورود به حوزه کتاب جهت اهدای ساختمان یا مشارکت درساخت کتابخانه های عمومی دعوت کرد.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 617