بيشتر
صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اخبار روز
اخبار مهم
ارتباط مستقیم
امكانات صفحه
بازديدها
تصوير ها
تماس ها
خیرین کتابخانه ساز
زمان
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
متون عمومي
مسابقات
منو
وب سايت ها
وبلاگ ها
ورود
جلسه بسیج ادارات

کتابخانه ها میزبان بسیج ادارات

جلسه بسیج ادارات درکتابخانه میرفندرسکی
1397/11/11 پنجشنبه فرمانده پایگاه بسیج شهید آوینی اداره کل کتابخانه های عمومی عنوان کرد؛ برگزاری جلسه هیات اندیشه ورز حوزه شهید بهشتی بسیج ادارات استان علی وفایی از برگزاری جلسه هیات اندیشه ورز حوزه شهید بهشتی بسیج ادارات استان گلستان به میزبانی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گلستان خبرداد

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی گلستان، در این جلسه سرپرست اداره کل کتابخانه های استان آخوند میرزاعلی ضمن عرض خوشامد گویی و خیرمقدم به فرماندهان پایگاه های بسیج ادارات کل استان، به تببین انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن پرداخت. وی در خصوص نقش آفرینی امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری و حمایت های مردم در پیروزی و حفظ انقلاب و ارزش های آن توضیحاتی را بیان کرد. وی افزود که در دوره ی کنونی انقلاب، نیاز اساسی ما در دستگاه های اجرایی، تقویت روحیه بسیجی و کار جهادی در حوزه خدمت رسانی به مردم فهیم و ارزشمند ایران اسلامی است. در پایان سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی گلستان افزود: ان شاءا... جشن 40 سالگی انقلاب اسلامی ، با شکوه و عظمت وصف ناشدنی برگزار خواهد شد و همچون گذشته، دشمنان این مرز و بوم، سرافکنده و خوار و ذلیل خواهند شد.

در ادامه جلسه میرعرب مسئول سازمان بسیج کارمندان استان گلستان نیز اهم برنامه های بسیج کارمندان در سطح استان را تشریح کرد و از پایگاه های مقاومت ادارات کل خواست که فضاسازی و برنامه های دهه فجر به مناسبت 40 سالگی انقلاب، پر رنگ تر و با شکوه تر از سنوات گذشته انجام گیرد. اطلاع رسانی خدمات ادارات کل در این 40 سال به مردم شریف نیز از دیگر موارد مطروحه توسط وی بود.

سرگرد مزنگی فرمانده حوزه شهید بهشتی بسیج ادارات کل استان گلستان نیز به حضور پر رنگ مسولین و ادارات در میز خدمت اشاره داشته و در خصوص برگزاری نشست های بصیرتی در دهه فجر در ادارات نیز مطالبی را بیان نمود.

درادامه رحمانی رئیس هیات اندیشه ورز بسیج ادارت کل نیز پس از قرائت دستور جلسه، توضیحاتی در خصوص آنها بیان کرد و سپس اعضای حاضر در جلسه به بحث و بررسی در این خصوص پرداختد.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 567