بيشتر
صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اخبار روز
اخبار مهم
ارتباط مستقیم
امكانات صفحه
بازديدها
تصوير ها
تماس ها
خیرین کتابخانه ساز
رويدادها
زمان
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
متن عمومی
مسابقات
منو
وب سايت ها
وبلاگ ها
ورود

1398/6/26 سه‌شنبه در افتتاح متمرکز واحد های مسکونی توسط سپاه عنوان شد؛ تقدیر مدیر کل کتابخانه های عمومی استان گلستان از فرمانده سپاه کشور آخوند عبدالحی میرزاعلی در افتتاح متمرکز واحدهای مسکونی از تلاشهای صورت گرفته توسط سپاه پاسداران برای سیل زدگان قدردانی کرد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی گلستان، مدیر کل کتابخانه های عمومی استان گلستان دراین مراسم گفت: در سیل شاهد خدمت شبانه روزی پاسداران سپاه بودم و به چشم دیدم بسیجیان در جنگ بر آب پیروز شدند.

 آخوند عبدالحی میرزاعلی درادامه افزود: سیل مصیبت بزرگی بود اما نعمتی والا را بر ما نمایان کرد که وحدت و یکدلی نمونه اصلی آن بود. مقام معظم رهبری از ابتدای سیل دستور اکید دادند و تمام نیروهای مسلح در کوتاه ترین زمان ممکن خود را به مناطق جهت خدمت رسانی رساندند.

امروز پایان کار نیست و شک ندارم سپاهایان ما تا لحظه آخر مردم آسیب دیده از سیل را رها نمیکنند.

مدیر کل کتابخانه های عمومی استان گلستان همچنین از تلاشهای صورت گرفته توسط نهاد کتابخانه های عمومی کشور جهت کمک به سیل زدگان گلستان خبر داد. آخوند عبدالحی میرزاعلی دراین زمینه گفت: دراولین روزهایی که خبر سیل در گلستان در فضای رسانه ای منتشر شد نهاد کتابخانه های عمومی کشور در راستای کمک به سیل زدگان طرح ملی "بهار مهربانی" مبنی بر اهدای لوازم شخصی اعم از اسباب بازی ولوازم التحریر به سیل زدگان به خصوص کودکان رقم زدند که مورد استقبال هم وطنان درسراسر کشور واقع شد.

وی درادامه افزود: در این طرح ملی کتابخانه های عمومی در سراسر کشور محل جمع اوری هدایای مردمی بود.وی در ادامه افزود:هدایایی نیز از سوی استانهای مازندران، یزد،خراسان جنوبی وخراسان رضوی برای سیل زدگان ارسال و یا با حضور همکاران کتابدار از استانهای مربوطه در مناطق سیل زده توزیع گردید.

گفتنی است در طول مدتی که سیل در گلستان برای مناطقی ایجاد مشکل کرده بود چند تن از مدیران ارشد نهاد کتابخانه های عمومی کشور جهت بازدید میدانی در مناطق سیل زده حضور یافتند.لازم به ذکر است طرح "مهربانی درمهر" به عنوان یک طرح ملی در تداوم طرح "بهار مهربانی" در ایام نزدیک به بازگشایی مدارس باهدف کمک به کودکان سیل زده باجمع اوری لوازم التحریر واهدای لوازم مورد نیاز دانش اموزان در سطح کتابخانه های عمومی کشور درحال اجراست.

بيشتر
 [PageVisit]