بيشتر
صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اخبار روز
اخبار مهم
ارتباط مستقیم
امكانات صفحه
بازديدها
تصوير ها
تماس ها
خیرین کتابخانه ساز
زمان
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
متون عمومي
مسابقات
منو
وب سايت ها
وبلاگ ها
ورود
محمد رضا بهرامی

محمد رضا بهرامی

کتاب منادیان نور اثر محمدرضا بهرامی
1397/4/31 يكشنبه نویسنده گلستانی عنوان کرد؛ جشنواره کتابخوانی رضوی احیاگر نهضت مطالعه سیره معصومین است محمدرضا بهرامی برگزاری جشنواره رضوی توسط کتابخانه های عمومی کشوررا حرکتی درراستای سیرمطالعاتی دینی خواند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی گلستان ، محمدرضا بهرامی، کارشناس برنامه ریزی فرهنگی استان گلستان در راستای برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی گفت: از اهداف مهم  برگزاری این جشنواره می توان به  احیاء   نهضت مطالعه سیره معصومین به ویژه امام رضا (ع) و حضرت معصومه(س) نام برد که به عنوان یک حرکت ارزشمند، در هشتمین دوره خودش از سوی امور کتابخانه های کشور در حال پیگیری و انجام است.

نویسنده کتاب " منادیان نور" افزود: اگر ما بتوانیم ترویج سیره رضوی و معرفت شناسی را که امروز نیاز آن حس می شود در جامعه حاکم کنیم، یقینا به جامعه ای پویا، آرمانی و آنچه که مدنظر ائمه معصومین علیهم السلام بوده نزدیک خواهیم شد؛ البته تلاش در این عرصه سخت است و می طلبد که همه با افتخار و یک انگیزه خاص پای کار باشند.

بهرامی با تاکید بر استفاده از ظرفیت های نهادهای اجرایی استان به ویژه دستگاه های فرهنگی برای بهتر برگزار شدن جشنواره، یادآور شد: مطالعه زندگی ائمه اطهار(ع)، موجب در پیش گرفتن سبک زندگی رضوی و توحیدمحوری در زندگی شرکت کنندگان می شود. شاعرآیینی استاندرادامه  اظهار کرد: خوشبختانه امسال اقدامات خوبی در رابطه با ترویج فرهنگ کتابخوانی رضوی در استان صورت گرفته و امیدواریم با گسترش این برنامه ها و تعاملات موثر، یکی از حلقه های گم شده توسعه فرهنگ استان و بالطبع کشور دوباره برقرار شود.

وی افزود: برگزاری جشنواره های رضوی و حضور پر رنگ مردم به ویژه اهل سنت استان در این جشنواره ها بیانگر آن است که یک باور مشترک و وحدت مشترک در استان فرهنگی گلستان حاکم است و این نعمت را می بایست مردم و مسئولان ما قدر بدانند. کارشناس برنامه ریزی فرهنگی استان در پایان از همه کسانی که در ترویج فرهنگ مطالعه به ویژه سیره رضوی در استان گلستان کوشش می کنند و به نوعی وقت خودشان را وقف این سنت حسنه کرده اند، تقدیر و تشکر کرد.

گفتنی است هشتمین جشنواره رضوی به دلیل استقبال مخاطبین به مدت ده روز تا 10مرداد 97تمدید شده است.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 474